13.7.2020
27.7.2020
10.8.2020
Autentické vzťahy a ja
(otvorená miniséria)

Voľná miniséria praktických miniseminárov na tému autenticity vo vzťahoch. Priestor na pohľad do seba, stretnutie druhých pri aktivitách vo dvojiciach, ale aj spoločnú diskusiu a zdieľanie. Vychádzať budeme hlavne z Nenásilnej komunikácie, ale nie je nutné s ňou mať predošlé skúsenosti. Pre nováčikov to bude ochutnávka, pre ostatných tréning a priestor pre nové stretnutia.

Témy stretnutí (vždy 17:30-20:00):

13.7. Autenticita, zraniteľnosť a spojenie vo vzťahoch
27.7. Empatia k sebe, empatia k druhým
10.8. Ako sa starám o svoje potreby vo vzťahoch

Vstupné: dobrovoľný príspevok
Počet miest je limitovaný a preto je potrebné rezervovať si svoje miesto prostredníctvom prihlasovacieho formulára nižšie.

Prihlásiť sa môžete na jeden alebo viacero termínov, jednotlivé stretnutia na seba nebudú priamo nadväzovať.


16.9.-28.10.2020
Autentické stretnutia – kruh empatie
(uzavretá skupina)

Séria 6+1 stretnutí v uzavretej sebarozvojovej skupine, kde spoločne vytvoríme bezpečný priestor na autentické zdieľanie. V štrukturovaných aktivitách vo dvojiciach ako aj spoločne v skupine budeme trénovať svoju prítomnosť, všímavosť a empatiu. Budeme sa môcť zažívať a skúmať v interakciách s druhými ľuďmi.

16.9.2020, 17:30-20:00 PRVÉ STRETNUTIE
Prvé stretnutie je otvorené a bezplatné stretnutie pre záujemcov o sériu. Slúži ako nezáväzná ochutnávka, po ktorej sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať ďalej už v uzavretej skupine, alebo nie. V prípade záujmu sa môžete už od začiatku prihlásiť aj na celú sériu – v tom prípade je prihláška záväzná a Vaše miesto rezervované po pripísaní platby na účet (viď info nižšie).

Vstupné: bezplatné / dobrovoľný príspevok
Počet miest je limitovaný a preto je potrebné rezervovať si svoje miesto prostredníctvom prihlasovacieho formulára nižšie.

23.9.-28.10.2020, 17:30-20:00 DRUHÉ až SIEDME STRETNUTIE
Ostatné stretnutia sa uskutočnia každú stredu, v uzavretej skupine záväzne prihlásených účastníkov. Prihlásiť sa do tejto série (v prípade, ak budú voľné miesta) je možné aj bez absolvovania prvého stretnutia, po druhom stretnutí sa už však žiadni ďalší noví členovia nebudú môcť pridať.

Vstupné: 60 eur (celá séria)
Max. počet účastníkov: 6
Prihlasovanie: prostredníctvom prihlasovacieho formulára nižšie.
(Prihláška bude platná a miesto záväzne rezervované po pripísaní platby – najneskôr do 22.7.2020)


PRIHLASOVANIE


V prípade záujmu o zorganizovanie vzdelávacieho podujatia na mieru – individuálne, pre skupinu alebo pre firmu, neváhajte ma kontaktovať.


Čo hovoria účastníci kurzov: